Ford, dijital lansmanla yeni bir sayfa açtı

Otomotiv dünyasının geleceği için yol gösterici olacak yeni marka vizyonu “Bring on Tomorrow”u ve “geleceği bugünden yaşatabilmek” için geliştirdiği yenilikçi teknolojileri ve hizmetleri 14 Eylül’de gerçekleştirdiği dijital lansmanla anlatan Ford, hazırladığı keyifli ve bilgilendirici içeriklerle sıra dışı bir çalışmaya imza attı.

Ford’un müşteri deneyimini bir üst seviyeye taşıyan uygulaması “Ford Dijital Stüdyo”dan gerçekleştirdiği dijital lansmanda birçok sürprize yer verdi. Oyuncu Uraz Kaygılaroğlu’nun başarılı sunumu ve son olarak detaylı bir röportaj gerçekleştirdiğimiz Ford Otosan Pazarlama Müdürü Talat İşçioğlu’nun ev sahipliğinde yapılan dijital lansmanda, Yeni Kuga ve Puma modellerinin akıllı dünyasını Doğa Rutkay ve Boran Kuzum eşliğinde takipçilerine keyifli ve sıra dışı bir deneyimle anlattı.

Ticari segmentinin ilk ve tek hibrit modeli Tourneo Custom ise Dünya serbest dalış rekortmeni Şahika Ercümen’in yer aldığı eğlenceli içerik ile sunuldu.

Son dönemin en kaliteli içerik üreticilerinden biri olan ve yayınları büyük ilgi çeken Youtuber Barış Özcan’ın Ford’un yenilikçi teknolojilerini farklı bir bakış açısı ile yorumladığı dijital lansmanda, markanın elektrikli, otonom ve bağlanabilir teknolojilerini barındıran otomobillerle ilgili yeni yaklaşımının yanı sıra markanın “akıllı şehirler” vizyonu ile geliştirdikleri mobilite çalışmaları da aktarıldı. 14 Eylül Pazartesi günü saat 19:00’da Ford Türkiye Youtube kanalından yayınlanan bu sıra dışı ve son derece eğlenceli lansmanı aşağıdaki bağlantıdan izleyebilirsiniz: